Sektsioonkapp (4+ uksega)

Sektsioonkapp (4+ uksega)
Kotikapid - SHRS seeria metallist moodulkappe kasutatakse vahetusriiete hoidmiseks kontori-, tööstus- ja spordiruumides, samuti poodide ja hüpermarketite hoiuruumide organiseerimiseks. Sisaldab endas peasektsiooni (moodulrea algus) ja lisasektsiooni (LS), mis ühildub peakonstruktsiooniga. See faktor võimaldab üle minna süsteemi moodulplaneerimisele, mille üheks eelduseks on kogu konstruktsiooni suur vastupidavus võrreldes unitaarmudelitega.
Lisasektsiooni (LS) tarnitakse ilma vasaku seinata, sest see sisaldab juba ühise seina kõrvalsektsiooniga. Lisasektsioonide arv ei ole piiratud.
 
Peamiseks SHRS seeria moodulkappide erinevuseks on: suurenenud kõrgusegabariidid (1850 mm), lihtsustatud kokkupanekuskeem ja täiendatud loomuliku ventilatsiooni süsteem, kapi välimus on nüüd palju atraktiivsem, kaardihoidiku olemasolu individuaalse kaardi jaoks. Metallist SHRS seeria moodulkapp kottide jaoks on ainuke kapiseeria, mida toodetakse Venemaal ning millel puuduvad traumaohtlikud servad.

SHRS seeria moodukappidel puuduvad traumaohtlikud servad. Kõik kotikapid on komplekteeritud kaasaegsete kõrge turvalisusastme (1:1000) lukkudega. SHRS seeria kappide kokkupanekuks on vaja vaid polte ja kruvisid. Uste avamine on parempoolne (!). SHRS seeria kapid on valmistatud kõrgkvaliteetsest metallist kaasaegsetel täielikult automatiseeritud seadmetel. Enne värvimist läbivad kõik detailid kõiki rasvaäratuslahustamise etappe ja samuti töödeldakse neid korrosioonikaitsega. Kapid on kaetud polümeer- (pulber-) värviga, kere on värvitud RAL 7035 helehalli värvi, uksed on kaetud RAL 7035 või RAL 5015 helesinise värviga (eritellimus).

SHRS-14 moodulkapid on mõeldud kottide ja isiklike asjade hoidmiseks (üks sektsioon, neli lahtrit) ning on komplekteeritud nelja kõrge turvalisusastme lukuga.

Lisaks võib SHRS-12 kappidele silmuseid tabalukkude jaoks, tabalukke.
Kõiki kappe tarnitakse lahtivõetud kujul.
 
Metallkapp kottide jaoks SHRS-14-300
Mõõtmed KxLxS: 185x30x50 cm, Kaal: 18 kg, Uste värv: helehall SHRS seeria kappe kasutatak..
83.44€
Kogus:

Saadavus: 17
Lisasektsioon SHRS-14ds-300
Mõõtmed KxLxS: 185x30x50 cm, Kaal: 15 kg, Uste värv: helehall SHRS-14ds-300 lisasektsioon..
69.06€
Kogus:

Saadavus: 13