8 uksega

8 uksega
SHRK seeria metallkappe kasutatakse vahetusriiete hoiustamiseks kontori-, tootmis-, spordiruumides, samuti poodide ja hüpermarketite hoiuruumide organiseerimiseks. Kokkupanekuks on vaja vaid neete ja needipüssi.
Selle seeria kappide erinevus seisneb sellest, et neid võib klient saada omal soovil, kas kokkupandud (tootja poolt eelmonteeritud) või lahtivõetud kujul, kindlas papp-pakendis aluse peal.

SHRK metallist kappidesse on paigutatud täiendatud loomulik ventilatsioonisüsteem, iga uks on varustatud individuaalse kaardihoidjaga. SHRK seeria kapid on valmistatud kõrgkvaliteetsest metallist kaasaegsetel täielikult automatiseeritud seadmetel. Enne värvimist läbivad kõik detailid kõiki rasvaäratuslahustamise etappe ja samuti töödeldakse neid korrosioonikaitsega. Kapid on kaetud polümeer- (pulber-) värviga, kere on värvitud RAL 7035 helehalli värvi, uksed on kaetud RAL 7035 või RAL 5015 helesinise värviga (eritellimus).
 
SHRK metallkappe valmistatakse kahes variandis: tava- (ilma klaasita) ja perforeeritud uksega (kapi sisu visuaalseks kontrolliks), kus märgistuse lõppu on lisatud täht "P".

SHRK-28 kotikapid (kaks sektsiooni, kaheksa lahtrit) on komplekteeritud kaheksa kõrge turvalisusastme lukuga.

Lisaks võib SHRK-28 kappidele tellida silmuseid tabalukkude jaoks ja tabalukke.

 

Metallkapp kottide, asjade jaoks SHRK-28-800
Mõõtmed KxLxS: 185x80x49 cm, Kaal: 35 kg, Uste värv: helehall SHRK seeria kappe kasutatakse ..
139.17€
Kogus:

Saadavus: 17
Metallkapp, hoiukamber SHRK-28-600
Mõõtmed KxLxS: 185x60x49 cm, Kaal: 31 kg, Uste värv: helehall SHRK seeria kappe kasutatak..
123.04€
Kogus:

Saadavus: 14