Sektsioonkapp (1+ uksega)

Sektsioonkapp (1+ uksega)
SHRS seeria moodulkappe kasutatakse vahetusriiete hoidmiseks kontori-, tööstus- ja spordiruumides, samuti poodide ja hüpermarketite hoiuruumide organiseerimiseks.
 
Sisaldab endas peasektsiooni (moodulrea algus) ja lisasektsiooni (LS), mis ühildub peakonstruktsiooniga. See faktor võimaldab üle minna süsteemi moodulplaneerimisele, mille üheks eelduseks on kogu konstruktsiooni suur vastupidavus võrreldes unitaarmudelitega. Lisasektsiooni (LS) tarnitakse ilma vasaku seinata, sest see sisaldab juba ühise seina kõrvalsektsiooniga. Lisasektsioonide arv ei ole piiratud.
 
Peamiseks SHRS seeria kappide erinevuseks on: suurenenud kõrgusegabariidid (alates 1800 mm kuni 1850 mm), kaardihoidiku olemasolu individuaalse kaardi jaoks, lihtsustatud montaaži skeem ja täiendatud loomuliku ventilatsiooni süsteem, ka kapi välis on nüüd palju atraktiivsem.

SHRS seeria moodukappidel puuduvad traumaohtlikud servad. Kõik kapid on komplekteeritud kaasaegsete kõrge turvalisusastme (1:1000) lukkudega. SHRS seeria kappide kokkupanekuks on vaja vaid polte ja kruvisid. Uste avamine on parempoolne (!).
SHRS seeria kapid on valmistatud kõrgkvaliteetsest metallist kaasaegsetel täielikult automatiseeritud seadmetel. Enne värvimist läbivad kõik detailid kõiki rasvaäratuslahustamise etappe ja samuti töödeldakse neid korrosioonikaitsega. Kapid on kaetud polümeer- (pulber-) värviga, kere on värvitud RAL 7035 helehalli värvi, uksed on kaetud RAL 7035 või RAL 5015 helesinise värviga (eritellimus).
 
SHRS-11 moodulkapid on komplekteeritud ühe riiuliga peakatete jaoks, ühe põiktalaga riidepuude jaoks, kahe riidekonksuga, ühe kõrge turvalisusastme lukuga.
 
Lisaks võib SHRS-11 kappidele tellida riiuli jalanõude jaoks, silmuseid tabalukkude jaoks, tabalukke, riivlukke kolmesuunalise sulgemise jaoks.
Kõiki kappe tarnitakse lahtivõetud kujul.

 
Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.