Riidekapid (4 uksega)

Riidekapid (4 uksega)
SHRK seeria metallkappe kasutatakse vahetusriiete hoiustamiseks kontori-, tootmis-, spordiruumides, samuti samuti poodide ja hüpermarketite hoiuruumide organiseerimiseks. Kokkupanekuks on vaja vaid neete ja needipüssi.

Selle seeria kappide erinevus seisneb sellest, et neid võib klient saada omal soovil, kas kokkupandud (tootja poolt eelmonteeritud) või lahtivõetud kujul, kindlas papp-pakendis aluse peal.
 
SHRK metallist kappidesse on paigutatud täiendatud loomulik ventilatsioonisüsteem, iga uks on varustatud individuaalsete kaardihoidjaga. SHRK seeria kapid on valmistatud kõrgkvaliteetsest metallist kaasaegsetel täielikult automatiseeritud seadmetel.
 
Enne värvimist läbivad kõik detailid kõiki rasvaäratuslahustamise etappe ja samuti töödeldakse neid korrosioonikaitsega. Kapid on kaetud polümeer- (pulber-) värviga, kere on värvitud RAL 7035 helehalli värvi, uksed on kaetud RAL 7035 või RAL 5015 helesinise värviga (eritellimus).

SHRK-24 riidekapid (kaks sektsiooni, neli lahtrit) on komplekteeritud nelja põiktalaga riidepuude jaoks, nelja riidekonksuga, nelja kõrge turvalisusastme lukuga.

Lisaks võib SHRK-24 kappidele tellida silmuseid tabalukkude jaoks.
Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.