Ettevõttest

 

Osaühing Idee tegeleb Ofmet metallmööbli edasimüümisega Eesti territooriumil. Meil on mitmekülgne valik mistahes keerukusastmega metallkappe ja metallist stellaaže.

Ofmet metallmööbel on mõeldud kontorite, ladude, arhiivide, spordisaalide, fitness klubide, ujumisbasseinide, haridusasutuste, tööstusruumide jmt jaoks. Pakume kaasaegselt toodetud tehnoloogiatega metallmööblit, mis on kaetud polümeer- ehk pulbervärviga.

Ettevõte pakub järgmist: metallist riidekapid, kapid riietusruumidesse, kottide ja isiklike asjade hoiukapid poodidesse ja asutustesse, dokumendikapid, arhiivkapid, metallist kupee-kapid, riiulitega CT seeriast arhiivstellaažid, MKF seeria laostellaažid, tugevdatud STFU stellaažid ja muu metallist mööbel.

Lisaks standardtoodetel on firma alati valmis tootma ka metallist eritellimusmööblit vastavalt üksiku kliendi soovidele ja mõõtmetele. Meie firma poliitika põhineb individuaalsele lähenemisele. Vaatamata aina suurenevale kliendiarvule leiame alati aega igat klienti personaalselt teenindada.

Meie ettevõte pakub metallist kappe ja riiuleid kaubaks läbi vahendaja, kuid ka jaemüügiks.

Eri tüüpi kontori- ja tootmisruumides tekib järjest enam vajadus kasutada mööblit, mis on võtab võimalikult vähe ruumi,i samal ajal mahutab paljusid asju. Otse loomulikult peab see mööbel olema metallist, mis annab palju eeliseid võrreldes teiste materjalidega: pikaajaline kasutamine, võime hoiustada üsna raskeid esemeid, vastupidavus erinevate vigastuste eest, lihtsa konfiguratsiooniga konstruktsioon, liikuvus jne

Otsite odavaid metallist stellaaže ja riiuleid?
Metallkappe ja -stellaaže on võimalik osta otse meie kodulehelt, saates meile oma tellimuse.
Kõik meie tooted ehk kogu metallmööbel on sertifitseeritud.